На сьогодні, компанії, організації, комунальні установи й звичайні учасники мають можливість брати участь в електронних торгах, користуючись послугами будь-якого акредитованого майданчика. Таких ресурсів досить багато й ви можете обрати один з 10-ти таких сервісів. Для того, щоб ще більше впевнитися в достовірності інформації, ви можете перейти на сайт самої системи ПроЗорро і вже там перевірити, чи дійсно знайдений вами сервіс акредитований в цій системі.

Акредитація в ПроЗорро — це дуже добре, але одного цього лише цього вам може бути не зовсім достатньо. Тому, потрібно враховувати й інші моменти, які ви вважаєте за потрібне. В даному випадку, ми говоримо конкретно про сайт української універсальної біржі, який надає подібні послуги вже не перший рік.

Ви можете просто перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/golovna-portal-zakupIvel й дізнатися про цей ресурс ще більше інформації. На це навіть не потрібно витрачати багато часу. Основну інформацію знайти дуже просто, якщо знати, як все це правильно робиться.

Основні причини, чому краще брати участь в торгах на сайті УУБ

Якщо ж говорити безпосередньо про чіткі моменти, які можна вважати сильними сторонами, то у випадку з українською універсальною біржою можна виділити відразу декілька реальних причин, які варті вашої уваги.

Учасники, які все-таки віддали перевагу даному майданчику можуть:

  • Першими дізнаватися про нові тендерні оголошення та одними з перших подавати свої заявки на розгляд. Тут дуже багато залежить від того, як працює сам сайт і в цьому плані він знаходиться на дуже високому рівні;
  • Подавати заявку, робити ставки й слідкувати за результатами та ходом торгів – в цілому, все це можна робити й на інших акредитованих майданчиках. В даному ж випадку. розробники дійсно зробили все це максимально зручним і приємним для користування;
  • Оформити банківську гарантію – це досить серйозна перевага, така можливість наявна далеко не на всіх електронних майданчиках. Тому, подібні моменти дійсно варті того, щоб брати їх до уваги.
  • Отримати якісну консультацію – учасники завжди можуть звернутися до технічної підтримки для того, щоб вирішити якісь питання. Все це робиться елементарним чином, тому нічого важкого й незрозумілого в цьому немає.

Це лише декілька причин, чому вам варто обрати саме даний електронний майданчик. Хоча, навіть цього може бути достатньо для того, щоб зробити свої висновки.