Вибір зручного електронного майданчика для участі в онлайн-аукціонах – це важливий процес, що потребує певних затрат по часу. Більш досвідчені користувачі, які розуміють принцип роботи електронних торгів чудово знають, що саме пошуку майданчика варто приділяти особливу увагу. Цей вибір буде прямим чином впливати на те, наскільки зручно вам буде користуватися сайтом, які ринки будуть вам запропоновані, наскільки стабільним буде сам ресурс і так далі.

Це актуально незалежно від того, про які саме напрямки в аукціонах йде мова. В нашому ж випадку, мова йде про енергетичну сферу, яка ще не є максимально розвинута. Відповідно, користувачам потрібно підходити до питання вибору майданчика ще більш відповідально.

Ви маєте можливість перейти на сайт української енергетичної біржі (УЕБ), де ви відразу отримуєте безліч переваг, які є дійсно вагомими. Перш за все, мова йде про зручність та стабільну роботу самого сервісу. Окрім цього, він є ще й максимально безпечним, має акредитацію в ПроЗорро та величезну кількість позитивних відгуків.

Про які функції йде мова?!

Перше, що вам доведеться зробити – це перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/advisory-board/ та пройти реєстрацію на самому сайті. Зробити це не так важко і вам не доведеться витрачати на це багато часу.

Що стосується цікавих та корисних можливостей, то до їх числа можна сміливо віднести:

  • Календар торгів – даний розділ був розроблений для того, щоб користувачі мали змогу точно знати, на яку дату заплановані торги та скільки аукціонів буде проведено в той чи інший день. Варто зазначити, що в цьому розділі вся інформація зберігається протягом 5-ти років;
  • Система котирувань – це ще одна зручна фішка, що дає можливість вам точно знати, що відбувається з вартістю на основні енергетичних ресурсів та точно знати про всі можливі зміни в цій сфері;
  • Калькулятор вартості – цей інструмент вам знадобиться. Якщо вам забажається провести певні розрахунки та дізнатися, скільки буде коштувати певний об’єм цікавого вам ресурсу. Тут варто приділити серйозну увагу самому принципу розрахунку й робити на цьому серйозний акцент.

Окремо можна було б звернути увагу на розсилку, фільтр й величезну кількість інших цікавих інструментів, якими ви можете скористатися в будь-який момент. Тут вже все залежить від того, чи дійсно це для вас цікаво.