Раніше неможливо було з’ясувати, яким чином було обрано переможця під час продажу державного чи комунального майна, оскільки система відбору була недосканалою. Нова система прозора, без натяку на секретність. Клієнти в процесі продажів бачать все: хто лідирує, а хто виграв аукціон.

Застосовуючи систему Prozoro, слід віддавати перевагу офіційно акредитованій платформі там, лише тоді дозволяється брати участь у відкритих тендерах. За підтримки системи Позоррро державне та комунальне майно, кошти банків-банкрутів та інше нерухоме майно доступні для продажу.

Як прийняти участь?

Після проходження процесу реєстрації на електронному майданчику. Зробити це можуть всі, хто хоче стати учасниками аукціонів та взяти активну участь в аукціоні. Платформа із системою Prozoro допомагає учасникам відстежувати хід усіх проведених операцій. Такий підхід усуває всі сумніви в тому, що аукціон проходив у тіні без дотримання загальних правил.

Як результат, усі аукціони прозорі, на них може конкурувати кожен. Основне правило — мати можливість вчасно торгувати та робити виграшну ставку.

Активи або предмет продажу легко виставити на біржу. Адже після реєстрації власник має доступ до зручного меню, за підтримки якого легко зробити багато і розмістити його на аукціоні.

У аукціоні можуть взяти участь юридичні особи, діяльність яких зосереджена на території держави та за кордоном. Навіть звичайний громадянин країни може взяти участь у придбанні державного майна та активів, оскільки він не повинен мати звання приватного підприємця. Участь у таких аукціонах є платною, проте тарифи встановлюються не торговим майданчиком, а державою. У зв’язку з цим жодні шахрайства немислимі, всі тарифи є у вільному доступі, торгівля прозора. Все це згодом дає можливість зробити вигідну покупку. Інформація про ринку з якими працює Асоціація є в статті https://aeaep.com.ua/info/rynky-z-iakymy-pratsiuie-asotsiatsiia-birzhovi-i-elektronni-majdanchyky/

Працівники Асоціації біржових та електронних зон витрачають багато часу та зусиль на зміцнення ринку згідно з правилами Prozoro. Різні компанії у великій кількості приєднуються до Асоціації, створюючи виняткове інформаційне поле та правильну поведінку на ринку. Прозорі аукціони доступні лише завдяки організаторам, які створюють дані чесних торгів.