Купівля прав вимоги за кредитним договором означає отримання зобов’язань кредитора. Наприклад, якщо фізична особа взяла кредит, а банк став банкрутом і був ліквідований, це не означає, що віддавати гроші не потрібно. Документи зберігають свою юридичну силу і можуть бути передані через електронний аукціон Прозорро.Продажі та електронний майданчик Української Універсальної біржі.

Основні нюанси покупки кредитних зобов’язань через УУБ

В процесі ліквідації фінансової організації іі активи, серед котрих право вимоги повернення кредитів, продаються у повному обсязі.  Завдяки цьому покупець може отримати заставне житло за привабливими цінами. Згідно з законом, під час продажів зобов’язань покупцем не може стати сам позичальник, його поручитель або  іпотекодавець.

Багато бізнесменів завдяки покупці прав вимоги розширюють свої права на ринку. Якщо взяти участь в торгах через Українську Універсальну біржу, можна викупити кредит за 30% його реальної вартості. Новий власник кредитних зобов’язань отримує великі прибутки, оскільки позичальник має сплатити весь борг новому власнику.

Відкриті та прозорі аукціони на Українській Універсальній біржі

Процедура реалізації права вимоги за кредитним договором збільшила кількість потенційних покупців та дозволила отримати достойні прибутки від продажу активів банкрутів. Щоб отримати можливість робити ставки, достатньо зареєструватися на www.uub.com.ua/prozorro/sale/prava-vimogi-za-kreditami/. Майданчик входить в список кращих онлайн-площадок Прозоро. Продажі.

Головна особливість аукціонів в тому, що вони повністю відкриті для громадян. За процесом продажів може спостерігати кожен охочий. Суспільство отримує детальну інформацію про реальних покупців послуг, завдяки чому ринок стає значно прозорішим.

Клієнти майданчика отримують якісний сервіс. Нових користувачів УУБ приваблює:

  • інтуїтивно зрозумілими налаштуваннями сайту;
  • комфортним інтерфейсом майданчика;
  • кваліфікованою допомогою спеціалістів;
  • вчасним інформуванням про аукціони;
  • можливістю навчання та підтримкою на кожному етапі торгів.

Після реєстрації користувач може вибирати підходящий товар та робити ставки, які мають перевищувати початкову ціну. Перемагає той, хто запропонує найкращу вартість.