Торги енергоресурсами біржі включає в себе, продаж природного газу, нафтопродуктами, нафтою з газовим конденсатом, аукціони з торгівлі скрапленим газом, вугільна продукція, сировина, добрива та інша вигідна продукція, аукціони купівлі-продажу електроенергії.

Насправді, учасників у торгах неймовірна кількість. Представниками аукціонів можуть виступати люди з підприємств та компаній таких, як СП «Полтавська газонафтова компанія», ТОВ «ЙЕ ЕНЕРГІЯ», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», АТ «Укртрансгаз», ТОВ «МЕТ УКРАЇНА», ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». 

В учасників з’явилася можливість здійснювати купівлю-продаж природного газу, але за умови укладення всіх необхідних договорів, що передбачені Правилами ринка.

Українська Енергетична Біржа.

Перейшовши за посилання, знайдете більше інформації щодо даної тематики: https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. Завданням даної біржі є встановлення прозорості цінових індикативів, що утворюються ринковими методами конкуренції. Таким чином, за допомогою аукціонів, в усіх учасників аукціону виникає можливість отримати доступ до інформації, одночасно, а також забезпечує зменшення маніпуляцій в енергетичній сфері. Тобто процедура купівлі-продажу відбуватиметься чесно і без махінацій, що закликає все більше учасників.

Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть. 

Взагалі можна нарахувати більше ніж 1050 учасників торгів, з них приблизно 300- в сфері “Природний газ”, і близько 220 — в напрямку “Електроенергії”. Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть. Крім цього, з березня 2020 року, було укладено меморандум про співпрацю Української біржі енергетики спільно з “Оператор ринку”.

Реєструйтеся, приймайте участь і звертайтеся за допомогою. Біржа забезпечить вам конкурентні та чесні умови купівлі-продажу лотів природного газу.