Система Прозорро з’явилась в Україні в 2016 році. З того моменту, процедура проведення відкритих онлайн- аукціонів стала можливою завдяки офіційним електронним майданчикам цієї системи. Однак постає питання, де знайти ці майданчики та бути впевнених, що вони дійсно надійні.

Прочитавши цей текст та приділивши всього 5 хвилин свого часу, читач отримає відповідь на питання де міститься актуальна інформація про офіційні та електронні майданчики системи Прозорро. Окрім того, ви отримаєте пряме посилання на ресурс, котрий володіє даною інформацією.

Платформа офіційних електронних майданчиків Прозорро

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» створена задля того, щоб відомі та надійні товарні біржи України могли допомагати одна одній у досягненні єдиної мети. Окрім того, функції Асоціації направлені і на рекламу. Всі члени Асоціації є товарними біржами із гарною репутацією, відомими на всю Україну та виступаючими надійним ресурсом реалізації онлайн-торгів.

Щоб переглянути список товарних бірж системи Прозорро, остатньо перейти за посиланням aeaep.com.ua. на офіційний сайт Асоціації. Станом на 2021 рік, там зареєстровано близько 18 товарних бірж і всі вони є офіційними електронними майданчиками системи Прозорро.

Яку ще інформацію можливо переглянути на Асоціації

Окрім переліку актуальних сайтів товарних бірж системи, будь хто має можливість ознайомитись із новинами сфери інтернет-торгів. Новини стосуються різних напрямів, особливо питань корупції при торгах.

Це питання дуже важливе для нашою країни, оскільки нинішня влада великі зусилля направила саме на цю ланку проблем. Взагалі, система Прозорро допомогла виключити корупційну складову із реалізації державних за купівель, одна зміни проводяться кожного місяця. Тому варто переглядати актуальну та корисну інформацію з цих питань.

Окрім цього, Асоціація публікує відеоролики із інтерв’ю на яких відомі політика та бізнесмени розтлумачують питання проведення онлайн-торгів, спираючись на законодавство та користь від цього для України.