На особливу увагу заслуговує той факт, що замовник в межах програми має можливість пошуку оптимального способу для спільної діяльності, в першу чергу, з огляду на поєднання вартості та якості товару. До того ж, він отримує право запрошувати до співпраці інших учасників. Дані етапи взаємодії лягли в основу створення довгострокових довірчих відносин в сфері держзакупівель.

Ліквідація корупції – головна причина створення даної електронної системи і уваги до неї на підвищеному рівні. Вона з успіхом вирішує поставлені завдання. Є повністю відкритою для суспільства. Кожен її користувач має можливість отримати будь-які цікаві пропозиції. Крім того, з’являється можливість контролю законності всіх угод і договорів. Відстежувати і моніторити абсолютно всі дії і періоди проведення тендерів на ресурсі отримали навіть ті громадяни, які повністю далекі від продажів і покупок послуг або товарів.

Електронна система закупівель Прозорро налічує величезну кількість майданчиків. Кожен з них має той чи інший напрямок. Таким чином забезпечується граничний комфорт і вибірковий контроль того, що відбувається. Фірми можуть пропонувати продукцію і послуги, використовуючи одночасно всі майданчики. Вся інформація автоматично публікується в рамках сторінок. Комфортність такого рішення неможливо не відзначити або пропустити повз увагу. Існує ймовірність, що при публікації одного оголошення відбудеться його дублювання на інших майданчиках. Це відмінна можливість охопити максимально широку аудиторію. Для постачальників система надає отримання більш великого ринку збуту і зростання прибутку, а також можливість якісного моніторингу.

Спеціальне внутрішнє становище, точніше факт його затвердження, сприяє проведенню обліку закупівель. Завдяки онлайн доступу з легкістю можна ознайомитися зі зразками необхідних паперів.

Які є особливості системи Прозорро

Система Прозорро є унікальним інструментом, що відповідає за підвищення ефективності алгоритмів, що сприяє економії грошових коштів та оптимізації бюджетів.

В кінці 2020 року з’явилася тривала очікувана і непередбачувана новина. Українська Верховна Рада зробила прийняття законопроекту, який дає дозвіл на реалізацію землі. Це рішення розглядалося в парламенті і суспільстві не один десяток років, але ніхто з них не приймав дуже важливе рішення. Продаж української землі зупинили не без причини. Це в той час була невідкладна міра. Але все-таки мораторій тривав протягом багатьох і частково на це були переконливі приводи і аргументи.

Так як навіть в дев’яностих роках державу охопила політична та економічна криза. Ті, хто був при владі не міг вести контроль за ситуацією і введення заборони на реалізацію землі було примусовою мірою. У той час на Україні мало зверхність хабарництво, здирництво і очевидна злочинність. Земля в країні постійно мала значний ступінь цінності, з цієї причини нерідко визнавалася прибутковим вкладенням.  Більше про земельні торги в статті https://sale.uub.com.ua/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini

Аграрна Україна володіє багатим вибором ділянок сільськогосподарської або іншої функції. Шахрайство проходило на всіх економічних рівнях, більшість солідних заводів і підприємств зазнали збитків від хибної політики і ведення справ. Для того, щоб землеробство, державна безпека та економіка не були небезпечними в загальному і ввели мораторій на продаж землі. Але через це положення стали потерпілими звичайні громадяни України. 

Ліміти права користуватися власним майно викликало порушення конституційних прав людей. Суперечка про шкідливість і користь мораторію тривали протягом багатьох років, але в підсумку теперішній український президент зробив підписання закону, який дає можливість продажу землі. Продати землю завдяки аукціону можна було, починаючи з 1 липня 2021 року на Українській універсальній біржі.

Українська універсальна біржа була зареєстрована в 1997 році. В результаті вона стала однією з перших та ексклюзивних професійних установ в Україні, що дозволяє їй займатися наданням різних біржових послуг. З 2016 року компанія зареєстрована у знаменитій системі ProZorro. Відтепер біржа є офіційною, доступною, віртуальною платформою для публічних покупок різних товарів. У системі Prozorro щоденно проводяться аукціони, кожен аукціон поділений на кілька основних категорій, де є невелика приватизація, дозвіл на подальше користування надрами, права власності вимагати позики, продаж нерухомості, автомобілів, виробів з деревини, металоконструкції, прокат автомобілів, рухоме майно, інші види торгівлі.