Цифрові торги, тендери, цифрові аукціони – це поняття мають єдиний зміст для бізнесу. Вони можуть ототожнювати схожі або відмінні сценарії роботи торговельного майданчика. Найголовніше – це вміння подолати побоювання, які пов’язані з новою цифровою формою процедури продажів за допомогою електронного майданчика. А оператор зробить за вас всю роботу.

Плюси торгу для продавця

Як показує практика в усьому світі: діяльність торгів забезпечує економію від 15-30% і до 150% вигоди тим державним підприємствам, які реалізують майно.

Електронна платформа – арсенал заходів та технічних алгоритмів, що використовують всесвітню мережу в ролі інструменту, що дає можливість фізичним або юридичним особам брати участь в тендері в цифровому форматі.

Плюси для учасника

Учасник аукціонів бере участь в тендері, не покидаючи свого офісу або житла і у нього є перспективи підписати договір власної цифровим підписом. Для нього відкрито участь в декількох угодах, які організовані через малі перерви в часі. Це дуже економить витрати на участь, час і покращує процес розрахунку вартості. Серйозним плюсом є можливість направити ставку в торгах кілька разів.

Майданчики електронного аукціону

Це підприємство з цифровою платформою, яке пройшло акредитацію і має право створити електронний аукціон або торги згідно з діючими законами. Фактор успіху будь-якої операції – детальний опис лота і об’єкта договору. Основна робота в цьому питанні накладається на плечі експертів, які допомагають в підготовці документів.

Так, адже електронний майданчик гарантує учасникам:

  • захист передачі даних, можливість користування електронних ключів із захистом; 
  • серверну безпеку; 
  • виконання формальних процесів.

Електронні торги служать для утворення високої ставки оренди за м2 торгового приміщення або площі для реклами а також для реалізації рухомої власності.

Продаж паїв в системі Прозорро

Реформа землі в Україні одна з найскладніших, що проводяться у всіх державах на території колишнього СРСР. У 2020 році Україна все-таки вступила на новий виток розвитку даного процесу. Слідом за прийняттям Української Верховною Радою Законодавчого акту «Про ринок землі» громади України отримали перспективи користуватися власними ресурсами землі на власний розсуд. Підписані нормативні документи збільшили можливості для регулювання фондів несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення, а також поставили перед структурою влади і територіального муніципалітету нові завдання: як створити процес реалізації або передачі в оренду землі.

З 1 липня 2021 очікуваний запуск ринку землі сільськогосподарського призначення дасть право територіальним громадам самотужки створювати лоти і публікувати для оренди за допомогою системи Prozorro https://sale.uub.com.ua/ru/news/torgy-zemleyu-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi

Регулювання ресурсами землі

Головна мета ефективного управління ресурсами землі – отримати прибуток по максимуму для розвитку місцевої громади. Із завданням якісного управління ресурсами землі, що перебувають у власності громад був підписаний ряд офіційних документів, котрі дозволяють органам виконання сільських, селищних та міських рад отримати право здійснювати діяльність державного контролю і охорони територій. Слідом за твердженням докладних планів земель в межах та за межами сіл, селищ і міст органи територіального самоврядування отримали право змінювати цільове призначення землі і продавати її через цифрові майданчика.

Плюси електронних аукціонів

Реалізація і передача в оренду наділів землі за допомогою електронних торгів відкриває нові перспективи:

  • простота і швидкість процедури оформлення документів; 
  • опублікування і визначення наділу на кадастровій карті; 
  • автоматизація в обліках; 
  • велике охоплення ринку; 
  • підвищення ціни.

Електронні аукціони в комплексі замінюють потребу розробки багатьох типів містобудівної документації та передбачають зонування земель відповідно її призначення. Говорячи простою мовою, будь-яка людина має право отримати всю необхідну інформацію про конкретну ділянку землі в онлайн форматі.

Електронний майданчик Українська універсальна біржа – це гарантії:

  • нових перспектив; 
  • компетенції; 
  • накопичений досвід; 
  • юридичний супровід з усіх боків; 
  • швидке оформлення; 
  • підтримка 24/7.

Торгівельна біржа забезпечує вигідний результат при найменших витратах. Ви можете приймати участь в торгах вже сьогодні після проходження реєстрації.