Одним з не зовсім простих і навіть болючих питань дуже довго вважалось майбутнє арештованого майна. Протягом великого проміжку часу, не було відпрацьовано якоїсь конкретної системи, згідно якої можна було б легально реалізувати арештоване майно боржників, щоб це не суперечило нормам чинного законодавства.

Як результат, різні об’єкти нерухомості, електроніка, земельні ділянки й інші об’єкти продавались незрозумілим чином, що давало змогу проводити величезну кількість махінацій, які не були контрольовані законом.

Наразі, ця проблема була вирішена і в цьому велику роль відіграла система ПроЗорро. Продажі. Саме на базі вже існуючого механізму та електронних майданчиків, що акредитовані в цій системі, реалізується все це майно. Робиться це елементарним чином – власність боржників після конфіскації виставляється на онлайн-аукціони, де вже на прозорих умовах проходять торги, на яких визначається переможець.

Якщо для вас є цікава тема продажу арештованого майна, то вам варто перейти сюди https://megasale.com.ua/auktsion-areshtovanogo-majna-na-majdanchyku-prozoro-prodazhi, де ви можете взяти для себе багато корисної інформації.

Чому такий формат є пріоритетним?!

Одне з частих питань стосується того, чому саме цей формат є актуальним і не розглядаються якісь інші форми продажу майна боржників.

Можна легко визначити декілька основних причин, чому перевага віддається саме такій формі:

  • Прозорість – весь процес проходить в публічній формі. Це означає, що спостерігати за ходом торгів можуть не тільки учасники, а й звичайні люди, які також помічають певні недоліки та неточності в проведенні аукціонів;
  • Надання рівних умов – великою перевагою є той факт, що в таких аукціонах можуть брати участь і звичайні фізичні особи без досвіду. Якщо учасник може виконати прописані в оголошені вимоги, він вже має право на те, щоб стати одним з претендентів на перемогу в торгах;
  • Зрозумілий принцип – сам формат торгів дає чітку схему дій, яка дійсно працює і учасники чітко знають, що їм потрібно робити, якими повинні бути їх дії на конкретному етапі й так далі.

Ключовий пункт для учасників – це декілька раз перевірити, що вони обрали саме електронний майданчик, акредитований в системі ПроЗорро. Продажі. Це дуже важливий момент, якому потрібно приділяти особливу увагу.