Щоб українська економіка працювала, в країні повинні бути сучасна тверезість і публічні закупівлі.  Про це повідомив Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.  За його словами, українці повинні пропонувати вітчизняним виробникам механічну продукцію.

 «Всі говорять, що треба допомагати, а потім просять з-за кордону.. Зараз ми в парламенті боремося за ухвалити рішення щодо законопроекту про обмеження» — сказав Петрашко.

На думку Петрашка, Україні слід тим жорсткіше прикривати питання укладення та власні переваги.  Вони кажуть, що європейські країни піклуються про свою економіку і вже досить давно встановлюють певний рівень обмежень на створення.

 За словами  Петрашка, публічні закупівлі –надійний інструмент впливу на економіку. В даний час влада готує усе для реалізації проекту. Він буде потужним. Він підтримуватиме закупівлі в Україні.

В серпні влада прийняла в якості передумови законопроект про внесення змін до Закону України «Про державні закупівлі». В частині визначення вимог до підтримуваного розвитку подій і модернізації вітчизняного виробництва йшла річь про промисловість.

Водночас Євросоюз попередив про негативні результати для України під час державних закупівель у галузі проектування механіки. 

Де можна реалізувати публічні закупівлі

Електронніторги Prozorro.Sales здійснюють свою місію на території України не перший рік. Заходьте на сайт aeaep.com.ua та дізнавайтесь більш детально про аукціони.